GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizemli

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
mrb ben yeni kayit oldum bu sene biraz arastirma yaptim ve moralim bozuldu sanki bi hicmisiz gibi bosuna okuyormusuz gibi hissettim kendimi...  :'( simdi biz mezun olunca hastanelerde laboratuvarda mi calisicaz??bu meslek hakkinda bilgi verirseniz sevinirim ve mezun olunca ne gibi is imkanlari var söylerseniz sevirim
tesekkürler.... ;)
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=8cc0506fdb643cb22705c4204bfba060&topic=1007.0

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
açıkcası ben bu konuda pek bilgili değilim ama şu kadarını soylıyeyım sadece hastaneler olarak düşünme çalışma olanı olarak universitelerde,devlet dairelerin, özel şirketler, gıda sektörü, kimya sektörü gibi alanlarda laborant olarak çalışabilirsin..
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı gizemli

• Üye
  • *
tesekkür ederim cvp verdiginiz için...

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
elimizden geldiği kadar her zaman...
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'

Çevrimdışı hawwa_15

• Üye
  • *
slm millet.ben açıktan laborant ve veteriner sağlık okumak için ikinçi ek yerleştirmelre başvurcam.1 olmadı.ders içerikleri nasıl ve iş alanı nasıl.okuduysanız pişmanmısınz?beni bilgilendirirseniz çok muttlu olrum ....

Çevrimdışı gizemli

• Üye
  • *
mrb benimde fazla bi bilgim yok arastiriyorum bende yeni kayit olucam yerlestirildim ben umarim herkes diledigine kavusur

Çevrimdışı hawwa_15

• Üye
  • *
siz bu yıl  yerleştiniz diğmi?bölüm neydi ve kaç puandan yerleştiniz.keşke bende tercih yapsaydım .eğer bana yardımcı olusanız çokk sevinirm.eğer istersen msn adresimi vereyim.msnden de haberleşiriz.

MSN VERMEK YASAK
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2008, 13:53:32 Gönderen: eXcaLibuN »

Çevrimdışı gizemli

• Üye
  • *
 :) evet bugün tercihler açiklandi ve yerlestirildim laborant ve veterinerlik bölümüm siz yerlesmediniz mi tercih mi etmediniz yoksa aciköretim fakültesini tercih yaparsan genelde geliyo  ;)

Çevrimdışı tatarkız

• Üye
  • *
slm. bende laborant ve veteriner sağlık programına yerleştirildim. bazı sitelerde okudum veterinerliğe geçiş var diye
doğrumu bilmek istiyorum. ayrıca bulunduğum şehirrdeki veteriner fakültesinde bazı derslere girebiliyormuşuz diye duydum. bunu da merak ediyorum. bide laborantlık sonuçta uygulamalı bi ders. biz bu dersi görsel olarak alamacağız nası laborantlık yapacağız. çok soru oldu ama cevap bekliom bilen birisinden  :)

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
öncelikle veterinerlik bölümüne kabul unıversitelere geçiş yapabılırsın...uygulama sorusuna gelince satj döneminde ve tatillerde ücretsiz olrak bır hastanede çalışır ve kendini geliştirirsin...veterinerlik derslerine girme konusunda da bır bilgim yok açıkcası...

Çevrimdışı tatarkız

• Üye
  • *
ben aöf laborant ve veteriner salık programına yerleştirildim. başka bi üniversitede bu bölüm var mı bilmiom. açıköğretimden alım yapıomu veteriner fakülteleri. bide hangi fakülteler yapıo. çok soru soruyorum biliom ama hiç bilgim yok bu konnuda  ::) :-\

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
bu sorduklarını açıkcası bende bılmıyorum bu tamamen yök le alakalı konular bilen arkadaşlarım mutlaka vardır inş yardımcı olurlar

Çevrimdışı gizemli

• Üye
  • *
benimde fazla bi bilgim yoktur bu siteden okuduklarım sadece bildiklerim.veteriner fakültesi olanların derslerine girebiliyormuyuz bilmiyorum açıkcası bende  :( böyle bi imkan olsa güzel olurdu  tabiki :D bu derslere girme konusunda bilgisi olan varsa banada cvp verirseniz sevinirim :)

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
mesele bızım fakultede bu şekılde bu bölümdeki öğrencilerin bizim derse girmesi söz konusu değil fakulteye bağlı olan bır durum...

Çevrimdışı ebru

• Üye
  • *
mrb.ben bu sene 2.snf oldum.dersler neler ing.ve genetik varmı.