GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

BU FAKÜLTE NASIL BİRŞEY?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vet25

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
ACABA BU FAKÜLETYİ NASIL BİTİREBİLİRİZ.BU FAKÜLTEYİ OKUYAN ÖĞRENCİLERDE DOĞA ÜSTÜ GÜÇLER VAR.VALLA PEYGAMBER SABRI VAR.
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=ba90fc4988c2983c30630c3c61183d88&topic=537.0

Çevrimdışı ®BALKESVET®

• Tecrübeli Üye
  • *
    • Teşekkür: 13
valla gerçeği söylemek gerekirse çalışarak bitireceksin yok hocalar geçirdikten sonra bi anlamı kalmaz sahada çuvallarsın sonra

Çevrimdışı sbst_55

• Aktif Üye
  • *
    • Teşekkür: 6
  • YYU Vet. 55
okul da fazla birşey öğrenmiyorsun ki.
tecrübe kazanarak,işinde pişerek bişeyler öğrenebilirsin.
vet25 e katılıyorum
Gerçekler Ne akp ne chp ne mhp ne başkası...

KOMANDO OLMAK ONURUMDUR
OLUR YA BİR ÇATIŞMADA ÖLÜRSEM
ARKAMDAN YAS TUTMAYIN
BIRAKIN TOPRAĞIMDA RAHAT UYUYAYIM
BEDENİMDEN KOMANDOMU ÇIKARMAYIN
ONLAR BENİM GURURUMDUR
ÖLÜNCE KEFENİM OLACAK
BAŞIMDAN MAVİ BEREMİ ÇIKARMAYIN
O BENİM ŞANIM ŞEREFİM OLACAK
AYAĞIMDAN BOTLARIMI ÇIKARMAYIN
ONLAR NİCE YOLLAR AŞACAK
ŞEHİT OLURSAM SIRAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇECEK
ELİMDEN TÜFEĞİMİ ALMAYIN
O BENİM MEZARIMA SEMBOL OLACAK
YARAMIN KANINI SİLMEYİN
AHİRETTE HESABI SORULACAK
GÖĞSÜMDEN KÖR KURŞUNU ÇIKARMAYIN
O BENİM MADALYAM OLACAK...

Bu şiir, Hakkari - Çukurca - Üzümlü Jandarma Sınır Karakolu'nda görevliyken 12 Aralık 1993 günü saat 21.00 sıralarında bölücü eşkiya ile yapılan silahlı çatışmada kahramanca çarpışarak şehit düşen Mustafa oğlu, Sakarya 1972 doğumlu Jandarma Komando Onbaşı Zekeriya Gözyuman'ın (1972/4) şahsi eşyaları içerisinden çıkmıştır.

ASIL GERÇEKLER BUDUR!

Çevrimdışı samet

• Üye
  • *
mrb veteriner fakültesi Türkiye deki en gözde fakültelerden birisi.. ancak biraz zor bir fakülte ama getirilerini düşündüğümüzde zorluğun hakkını alacağımızı söyleyebilirim hepinize bu getiriler ışığında başarılı bir hayat geçirmeniz temennisiyle kolay gelsin....samet

Çevrimdışı izmael

• Üye
  • *
  • azimli olun
herkese teşekkür ederim ama veteriner fakültesinde çalışarak geçmen için alim olman lazım ki cins hocalarda var
kimse benden 100 alamaz diyenler de var çocuklar kusura  bakmayın arabayı değiştirmem gerekiyor deyip yaz okuluna büte bırakanda var ama İŞAALLAH sahada  iyi bir yerdse oluruz ve bur da öğrendiklerimiz, uygulamalı olarak az da olsa yaparız tüm veteriner hekim arkadaşlara kolay gelsin

Çevrimdışı vethekim07

• Üye
  • *
BİZLER O BERBAT FAKÜLTEYİ BİTİRDİK SİZDE BİTİRİRSİNİZ SABIR ETMEK LAZIM...AMA MESLEĞİMİZ KUTSAL ONUN İÇİN O ZORLUĞA KATLANMAK GEREKİR.....

Çevrimdışı mehmedim

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 1
arkadaşlar geldik ikinci sınıfa ben o kadar umutluyum ki tama zor ama zor olmazsa güzelliği de yok evet sabah 9 akşam 5 derse git gel ve o kadar ağır dersler şu an yeni girdim eve yani öyle diyim.Ama sevmeden hiç bir iş olmaz hele hele veteriner hekimlik hiç olmaz umarım kazasız belasız bitirir ve artık emeklerimizin karşılığını alırız..bay bay :):)

Çevrimdışı özlem vet

• Üye
  • *
merhaba hoşgeldin
ben 3. sınıfım dediğin gibi 3 de 2 gibi sabah akşam okuldayız
dersler hep böyle zor ama 3den sonra klinik dersler var okul daha zevkli oluyo derslerinde başarılar :)

Çevrimdışı mehmedim

• Üye
  • *
Hoşbuldum teşekkür ederim özlem vet abla :) bay bayy

Çevrimdışı emrenakipoglu

• Üye
  • *
Yavvv bu okul hem zor, hem öğrenince zevkli, hem hayattan soğutuyor, hem uygulamasında zevkli, ne diyim ben bilmiyorum. Önemli olan adım atmaktı bizler adımımızı attık, artık bundan sonra Allah hepimize bitirmeyi nasip etsin.Artık kendimden vazgeçtim oğullarını bir diploma alırken görselerde sevinseler yıllardır para akıtıyorlar.Bu yüzden bu zorluğa katlanmalıyz mesleğimiz güzel çünkü bizim mesleğimiz. Mesleğimizin onurunu azaltan onu yerlere düşüren arkadaşlarımız varsa lütfen dikkat etsinler....Diyor iii geceler diliyorum millet.

Çevrimdışı daniel_22

• Üye
  • *
okulun tadını çıkarın bence hayat okuldan sonra daha anlamsız. Sabahlara kadar ders çalışmak bile daha tatlı gelecek sizlere. Ama sanmayın ki okulda herşeyi öğreniyorsunuz. Orada verilen teorik ve prstik bilgilerin saha ile alakası yok sadece %1 lik kısmını öğreniyorsunuz okulda. Sonrası size kalmış. Umarım masleğimizi daha güzel yerlere taşıyabilirsiniz. Hepinize başarılar.

Çevrimdışı hacı ali

• Üye
  • *
  • canlılar icin
  • Sınıf: 5. Sınıf
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl

Çevrimdışı vethekim07

• Üye
  • *
FAKÜLTE NASIL BİTİLİR. TABİKİ YATARAK BİTİRİLİR...YANİ SAĞLILIK BİR RUHLA BİTİRİLİR.YANİ BUNUDA KAFAYA TAKMAMAKLA BİTİRİLİR......... ;D
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2011, 16:14:55 Gönderen: vethekim07 »