GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

Daha aktif olsak:)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aylin

• Acemi Üye
  • *
    • Teşekkür: 2
tanışma bölümünü inceliyorum ama çok fazla cevap yazan yok, neden acaba. tanışıp bilgi paylaşımında daha fazla bulunulsa daha güzel olur sanki :)
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=d3899ed043687810119b9d95be193b7d&topic=4963.0

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
çok güzel olur ama paylaşım ruhu olan üyelerimiz çok az nedeninide bir türlü çözemedim.. gerçi bu biraz da karakter ve heves meselesi paylaşımı herkes yapmaz..bir de burası mala yani şeyler paylaşılmıyor bilgi dayalı olduğu için insanlar pekde vakit geçirmiyorlar işimi görüp gideyim mantığı var ama 10-15 kişi sürekli aktif yorum pasylaşım yapan olsa gelen kişilerde buna katılır , sıkıntımız oyle bir ekipte yok :(
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı aylin

• Acemi Üye
  • *
yani evet burda sohbet havasında ilerlese bir şeyler çok güzel olur. benim beş altı arkadaşım var öyle forumlardan tanıştığım ve aktif olarak görüştüğüm. görüşmemize de gerek yok tabi, burda bile sohbet etsek iyi. ama dediğiniz gibi katılım az.

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
yani evet burda sohbet havasında ilerlese bir şeyler çok güzel olur. benim beş altı arkadaşım var öyle forumlardan tanıştığım ve aktif olarak görüştüğüm. görüşmemize de gerek yok tabi, burda bile sohbet etsek iyi. ama dediğiniz gibi katılım az.

evet yani bize de aktif kişiler lazım ben kendi meslektaşlarıma alıştıramadım ya da benım çevremde oyle kişiler denk gelmedi onun için de siteyi bı şaha kaldıramadım :) aynı rolantide devam ediyorum :(
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'

Çevrimdışı aylin

• Acemi Üye
  • *
paylaşımlarınız çok güzel ama. ben de aöf okuyorum gelecek sene de gireceğim üni sınavına 30 yaşıma gelmiş olsam da :) ön hazırlık oluyor benim için elimden geldiğince takip ediyorum :)

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
paylaşımlarınız çok güzel ama. ben de aöf okuyorum gelecek sene de gireceğim üni sınavına 30 yaşıma gelmiş olsam da :) ön hazırlık oluyor benim için elimden geldiğince takip ediyorum :)

teşekkürler..inş hayırlısı olur...
 aslında site aöf de eksik elinizde dökümanları paylaşabilirsiniz :)

Çevrimdışı aylin

• Acemi Üye
  • *
olsa da paylaşsam keşke kitaplardan başka bir şey yok elimde maalesef

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
hayırlısı olsun o zaman :)

Çevrimdışı armagedonina

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
  • Üniversite: Diğer
Merhaba Aylin aynı bölümü okuyoruz ,keşke bizede lisans tamamlama hakkı verseler,şimdi tekrr sınavaa gir sil baştan okuu yaş zaten 27 olmuş öölme eşşeğim ölme...bu arada sınav sonuçları açıklandı senin drumlar nasıl?
(kimse yazmıyo bari ben yazayım:))))

Çevrimdışı armagedonina

• Üye
  • *
Buarada sevgili admin bi arkadaşa staj faaliyet çizelgesi için yardımcı olabilirmsinizz

Çevrimdışı aylin

• Acemi Üye
  • *
selam:)
evet keşke öyle bir imkanımız olsa. ama yaşım 29 olsa da gireceğim sınava :)
aöf sınavları kötü ya bir çok dersten kaldım ben de :) sen ne yaptın. işle birlikte bu kdr yabancı olduğum konulara çalışmak zor geldi. ikinci döneme düzenli çalışcam inşallah :)

Çevrimdışı armagedonina

• Üye
  • *
valla bende 2.sınıfım  geçtim şükür hepsinden bi gecen seneden ingilizce 2 den kalmıştım onda b dönem verirsem  inş..bendede 2 çocuk var dersleri çalışmaya çalışıyorm işte:)..1.sınıf zor gelmişti derslere tamamen yabancıydık çünki bu sene altyapıyı kurduk daha iyiydi dersler..stajını yaptınmı peki?yapmadıysan nerde yapmayı düşünüyosn?

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
Buarada sevgili admin bi arkadaşa staj faaliyet çizelgesi için yardımcı olabilirmsinizz

unıden verıyorlar staj defterini ben nasıl yardımcı olabilirim ki :(

Çevrimdışı aylin

• Acemi Üye
  • *
oo senin okul bitmiş o zaman hem de iki çocukla maşallah valla :)
ben daha birinci sınıftayım. bildiğim kadarıyla staj birinci sınıfın ikinci dönemi bittikten sonra herhangi bir zaman yapılabiliyor. daha zamanım var staj için. özel bir klinik düşünüyorum ben. kedilerimin vetinden rica edebilirim.
ben okulu uzatırım gibi geliyor ders geçme sınıf geçme olayları nasıl oluyor hiç bilmiyorum arştırmaya da fırsatım olmadı ki sen biliyor musun

Çevrimdışı armagedonina

• Üye
  • *
haliyle çalışınca araştırmaya vaktinde olmaz..bende bu dönem yapıcm stajı ama peynir üreten bi gıda firmasında..ders ve sınf geçmeye gelince;ff almadığın sürecebirde genel not ortalaman en az 2 olduğunda sınıf geçiyosun,ff notun yok diyelim ama ortalaman 2 nin altında ozamanda CD,DC,DD olan derslerinide önündeki dönem tekrar almak zorundasın kısacası ff almamaya birde not ortalamanı 2 nin üstünde tutmaya bak ortalaman düşerse o koşullu geçeceğin dersler yakanı bırakmaz .malesef bütünlemede yok bize üvey evlat gibiyiz:))))) Bide mezun olunca iş ararken üvey evlat muamelesi görürürz küçük emrah modunda takılırız artık:)))))))