GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mrvcr

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
  • Sınıf: 2. Sınıf
  • Üniversite: Ankara
Bu sene sinava girdim ... aklimda ankara üniversitesi veteriner fakultesi var... okumasi asiri mi zor... is imkanlari nelerdir... forumlarda kulaktan dolma bilgiler var beni aydinlatir misiniz lutfen cok kararsizim
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=009d89145c852aaff62351e93e9eb92c&topic=5787.0

Çevrimdışı Genc Adam

• Acemi Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
  • Sınıf: 3. Sınıf
  • Üniversite: Diğer
Bildiğin bir çok lisans programından zor.tıp gibi.bu söz sana inandırıcı gelmiyebilir.ama okula gidince hak verirsin.ama bu engel değil.severek yaparsan çok güzel bir meslek.iş imkanı çok geniş.pet.büyükbaş.devlet ilçe tarım.et süt kurumu.mezbahaneler.tus vb... ankara nın en zor fakülte olduğu söylenir bu arada.bu soru daha önceden soruldu cevap verildi.bakarsan faydalı olur.

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
Bildiğin bir çok lisans programından zor.tıp gibi.bu söz sana inandırıcı gelmiyebilir.ama okula gidince hak verirsin.ama bu engel değil.severek yaparsan çok güzel bir meslek.iş imkanı çok geniş.pet.büyükbaş.devlet ilçe tarım.et süt kurumu.mezbahaneler.tus vb... ankara nın en zor fakülte olduğu söylenir bu arada.bu soru daha önceden soruldu cevap verildi.bakarsan faydalı olur.

teşekkürler arkadaşımız çok güzel açıklamış benim eklemek istediğim bu mesleği serbest hekimlikte icra etmek çok zor kazanç düşük fedakarlık çok yapıyorsun benim size öngörüm sevmiyorsanız yazmayın.
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com