GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

DUYURULAR!!!

Gencveteriner.com artık VetRehberi.Com İsmi altında yayın yapmaya başlamıştır. Tüm üyelerimize duyrulur.

Veteriner Hekimlere Sorun bölümü kapatıldı. Sorularınızı yeni sitemizin Soru-Cevap bölümünde sorabilirsiniz.

Anlayışınız ve Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler...


0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Malevolance

 • Acemi Üye
 • *
  • İleti: 81
  • Teşekkür: 8
  • Cinsiyet:Bay
 • Veteriner Hekimlerin Dünyası
ALKE kurulduğu 1995 yılından itibaren ülkemiz hayvancılık endüstrisine dürüst ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş şirketler topluluğudur. Her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefleyen grubumuz, klasik ilaç firması ve depo ilişkileri anlayışında yeni açılımlar şekillendirerek hayvancılık sektöründe kalıcı olmayı hedeflemiştir. Zira Alke sadece sektördeki mevcut ürün porföyüne bir benzerini ekleyen jenerik firmalar topluluğu değil ülkemiz ihtiyaçlarını doğru tespit ederek en iyiyi sunmak için gerekli yaratıcılığı gerçekleştirecek kadroyu bünyesinde ikame eden üretim, pazarlama ve bilgilendirme şirketleridir.

Biz hayvan sağlığı için en elverişli formulasyonu yaratıp, yüksek kalitede üretip, kullanıma uygun formasyonda hazırlayıp, en ekonomik boyutta pazara ulaştırmaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması ve sıkıntılarının aşılmasında yardımcı olabilecek destek ve programı yaratarak sunmayı zorunluluk kabul etmekteyiz.

Üniversite ve bilimsel çevrelerle işbirliği içinde ülkemiz ekonomisine katkı sağlayacak ürünleri Dünya'daki birikimleri de değerlendirerek kendi kaynaklarımızla yaratmaktan onur duymaktayız.

Temel ilkelerimiz her zaman yüksek kalitede ürünü, müşterilerimizin taleplerini karşılayacak en kısa zamanda ve güçlü, kalıcı ilişkiler çerçevesinde sunmaktır.

Gurubumuzun ilk üyesi İED (İstanbul Ecza Deposu)1989 yılında kuruluşundan itibaren Veteriner ilaç, aşı, yem katkı, alet- ekipman ve dondurulmuş sperm konusunda pazarlama, dağıtım, ihracat ve ithalat işlemlerini yürütmektedir. Türkiye pazarında iyi tanınan bir dağıtım oragnizasyonu yapılandırmıştır. Aynı zamanda Alke tarafından üretilen ilaçların Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Orta Doğu Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlere ihracatını gerçekleştirmektedir.

Alke, ülkemizin en hızlı gelişen veteriner ilaç firmalarından biridir. Kurulduğu 1995 yılından itibaren 70'dan fazla ilacı ruhsatlandırarak, sektörün ihtiyacını karşılayan en uygun normlarda pazara sunmuştur. Ürün geliştirmenin temeli olan araştırma-geliştirme ünitelerini 1997 yılında oluşturarak kendi pilot üretim ve kalite kontrol laboratuvarlarını kurmuş ve Ar-Ge yatırımlarına ağırlık vermiştir. Üretim aktivitelerini 2001 yılı içinde kendi kaynaklarıyla kurduğu üretim tesisinde gerçekleştirerek GMP ve GLP standartlarına uygun, kalitesi kanıtlanmış ürün portföyü ile hizmetlerine devam edecektir.

Ülke hayvancılık endüstrisine yönelik sağlık ürünleri pazarında çalışmalarını;sektörün ihtiyaçlarına göre belirleyen ,yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımla,hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle mutlak müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiren,uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen üretim altyapısı ile kaynakları akılcı ve uzun vadeli kullanarak pazara yön veren bir firmadır.        

Globalleşen pazarlarda uluslararası rekabete açık mevcut birikimlerini dünyanın farklı ülkelerine taşıyan global bir firma olmaktır.


www.alkenet.com
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=2859d89cca71b5009cbdcb6862053f0f&topic=3360.0


 

Facebook Sayfamız

Profil

 
 
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

En Popüler Bölümler

Yeni Üyelerimiz

Forum İstatistikleri

 • stats Toplam Üye: 11382
 • stats Toplam İleti: 14670
 • stats Toplam Konu: 3944
 • stats Toplam Kategori: 6
 • stats Toplam Bölüm: 181
 • stats En Çok Çevrimiçi: 943