GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

DUYURULAR!!!

Gencveteriner.com artık VetRehberi.Com İsmi altında yayın yapmaya başlamıştır. Tüm üyelerimize duyrulur.

Veteriner Hekimlere Sorun bölümü kapatıldı. Sorularınızı yeni sitemizin Soru-Cevap bölümünde sorabilirsiniz.

Anlayışınız ve Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler...


0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eXcaLibuN

 • Administrator
 • Fanatik Üye
 • *
  • İleti: 4731
  • Teşekkür: 1601
  • Cinsiyet:Bay
 • Veteriner Hekimlerin Dünyası
 • Sınıf: Mezun
 • Üniversite: Yüzüncü Yıl
Pfizer Hakkında

Pfizer, 150 yıldır, insanların daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesi amacı ile yenilikçi ürünler keşfederek ve geliştirerek tıbbın hizmetine sunuyor. 150’ye yakın ülkede 100 bini aşkın çalışanı ile dünyanın en büyük ilaç şirketi olan Pfizer, ilaçlar, aşılar, sağlık ürünleri, beslenme ve hayvan sağlığı alanlarındaki güçlü ürün portföyü ile daha sağlıklı bir dünya için çalışıyor. Pfizer Türkiye olarak biz de, 1957’den beri bu köklü yapının içinde aynı hedef doğrultusunda, hastalıklardan koruma sağlamak ve toplumun en önemli ihtiyaçlarını karşılayacak tedaviler sunmak, böylelikle daha sağlıklı bir Türkiye yaratmak için çalışıyoruz.

Türkiye organizasyonu olarak, Kafkasya ve Orta Asya ülkelerinin bulunduğu (Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kırgızistan, Tacikistan ve Türkmenistan) toplam 8 ülkenin yönetim merkezi olarak görev yapıyoruz. Türkiye’de pazara sunulan ürünlerimizin %77’sini yine Türkiye’de üretiyor, üretimimizin %11’ini ihraç ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Yılda yaklaşık 11 milyar dolarlık bir kaynak ile ilaçta dünyanın en çok Ar-Ge yatırımını yapan bir şirket olarak, Türkiye’nin özellikle ileri teknolojili ilaç Ar-Ge ve üretim yatırımları için önemli bir çekim merkezi olmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor, ülkemizdeki Ar-Ge ortamının gelişmesi üniversitlerle işbirlikleri, bilim insanlarına yönelik eğitimler ve deneyim yatırımları içeren çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yenilikçi ürünlerimizin yanı sıra yenilikçi hizmetlerimizle de çalıştığımız tüm paydaşlarımızın nezdinde farklılaşmayı ve en nihayetinde “hastalar” için bir fark yaratmayı hedefliyor, çalışanlarımızla birlikte gönül vererek gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile topluma katkı sağlıyoruz. Pfizer’in başarısının ardındaki en önemli kaynağın, nitelikli insan gücü olduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımıza mesleki ve kişisel anlamda değer katan bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Bu doğrultuda yetiştirdiği lider yöneticilerle öne çıkan ve çalışanları için "okul" niteliği taşıyan bir şirket olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Pfizer İnsan Sağlığı Ürünleri Grubu
Pfizer İnsan Sağlığı Ürünleri Grubu, Kardiyovasküler ve Metabolik Hastalıklar, Psikiyatri ve Nöroloji, Solunum Yolu Hastalıkları, Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları, Artrit ve Ağrı, Genitoüriner Hastalıklar, Oftalmoloji, Onkoloji ve Endokrin Bozukluklar ve Romatizmal Hastalıklar ve Aşılar gibi dünyadaki belli başlı hastalık kategorilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ilaçlardan oluşan geniş ürün portföyüyle, insanların daha mutlu, daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam sürmesine yardımcı olma misyonunu başarıyla sürdürmektedir.

Pfizer Nütrisyon Grubu
Bir asra yakın deneyimi, üstün klinik çalışma, bilimsel araştırma, üretim ve ürün güvenliği standartları ile ailelerin güvenle tercih ettiği bilimsel beslenme çözümleri sunmak üzere çalışmaktadır. Pfizer Nütrisyon, bebeklerin ve küçük çocukların yanı sıra, hamile ve emziren annelerin de gereksinimlerini karşılamak amacıyla bilimsel olarak tasarlanmış, en üstün kaliteli beslenme ürünleri geliştirmektedir. Türkiye’de Nisan 2011’de faaliyete geçen ve Eczacıbaşı Girişim’in yaygın dağıtım ağı ile satış faaliyetlerini yürüten Pfizer Nütrisyon, bugün altı kıtada ve 60’tan fazla ülkede bilimsel araştırma, üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

Pfizer Hayvan Sağlığı Ürünleri Grubu
Pfizer Hayvan Sağlığı Ürünleri Grubu, güvenli, kaliteli ve verimli besin temini ile ev ve çiftlik hayvanlarının daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşama ulaştırılmasını sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Grup, hayvan sağlığı ürünleri ve aşıları olarak iki temel alanda çalışmalarını sürdürmektedir.
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=2859d89cca71b5009cbdcb6862053f0f&topic=3851.0
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com


 

Facebook Sayfamız

Profil

 
 
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

En Popüler Bölümler

Yeni Üyelerimiz

Forum İstatistikleri

 • stats Toplam Üye: 11382
 • stats Toplam İleti: 14670
 • stats Toplam Konu: 3944
 • stats Toplam Kategori: 6
 • stats Toplam Bölüm: 181
 • stats En Çok Çevrimiçi: 943