GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

bende yeni geldim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ebruli

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
Merhaba  ben ebruli  aslında  süper lise mezunuyum  ve laboratuvar ve veteriner sağlık (açık öğretim)  öğrencisiyim.sağlık benim çok hoşuma giden bi bölüm att  istiyodum fakat olmadı bende bu bölümü yazdım hoşuma gitti yapabilirim diye düşünüyorum fakat kime sorduysam evden yapamazsın üstelik 4sene aradansonra dediler  hem ezbere dayalıymış açıkca biraz hevesim v ardı onuda kırdılar.Siz benden daha tecrübelisiniz çok mu zor yapamazmıyım. yardımcı olursanız sevinirim
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=2c054f95ab4a722d8d10169b0107e858&topic=1045.0

Çevrimdışı ender_vet

• Üye
  • *
hoşgeldin aramıza...aslında istedikten sonra okadar zorlanmazsın zaten takıldığın yerler olursa bilgi alış verişi yaparız...hayırlı olsun

Çevrimdışı ebruli

• Üye
  • *
çok teşekkür e derim yardımcı olduğunuz için sizde bu senenin öğrencisimisiniz.yoksa daha mı iyi az önce bi arkadaşımla görüştüm bu bölümün sağlıkçılara ait olduğunu ayrıca uyğulama olmadan yapamayacağımı söyledi heleki dikey geçiş yapmadan kesinlikle iş bulamayacağımı söyledi  yani evden okuyarakta dersleri geçemezmişim açıkcası bu konuşmadan sonra kayıt yaptırmasam mı diye düşünmeye başladım

Çevrimdışı ender_vet

• Üye
  • *
yok ya benim ne olduğum kayıp:D aslında doğrusunu istersen veteriner fak 7.sınıfım:( 2yıldır takıyorum...hayatın için en iyi kararı elbetteki kendin verirsin kayıdın için bişi diyemeyeceğim ama isteyen herşeyi başarır senden öncekiler yapmışsa sende yapabilirsin imkansız olsa yada gercekten cok zor olsa acık öğretim yapmazlardı ve ayrıca iş imkanıda okadar kısıtlı değil suanda türkiyede yeni yeni oluşmaya başlanan bi sektör ve gelecek vadediyor,artık veterinerler eski usüllerle calışmayı bıraktır labaratuvar olayı kesinlikle şart bi durumda.
  Ayrıca uygulama olayına değinmişsiniz bizde fakülteden mezun olduğumuzda sadece kitap bilgilerimizleyiz nekadar hastanemiz falan filen olsada saha cok farklı deneyim isteyen bi durum hiç bişi yapamazsan girer bi labaratuvara 1 sene hem calışır hem stajını yapar hemde tecrübeni kazanırsın gerci bu durumda ücret ödemezler ben kendi adıma konuşmam gerekirse 2yıldır ücret almadan bir veteriner şirketinde çalışıyorum sadece tecrübe deneyim kazanmak için...zor deği bence yinede secim sizin....cok konuştum:)

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
aramıza hoşgeldin ebruli

azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz hatta sen super lise olduğun için ezberin daha kuvvetlidir ve bu bölümü daha rahat okursun ... başkalarına kulak asma :)
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com