GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

Selamün Aleyküm

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atlantis41

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
Herkese merhaba  ben Sedat siteye üye olurken iki niyetim vardı birincisi sitenizin tasarımı hoşuma gitmişti kendi web  sitemede aynısının olmasını istemiştim olmadı neyse bir şekilde hallettik diğeri ise şuydu:    Ben Kocaeli'nde ikamet ediyorum aslen Amasya-Taşovalıyım köyümüz başka şehirlere çok göç veren bir köy atalarımızın dedelerimizin ocağında  (köy ) pek fazla kimse kalmadı kalanlar ise geçimlerini ağırlıkla olarak kendileri için vede  kurbanlık hayvan yetiştirerek temin ediyorlar şehire göç eden insanlarımız şehirdede çok iyi şartlarda yaşamıyor . Köyümüz yakın zamanlardaki göçler nedeniyle hayvancılık için  boş bırakılan işlenemeyen arazi bakımından müsait bir köy   bende şehirdeki vede köydeki köylülerimizin takıldığı köyümüzün web sitesinde ( kendi web sitem olan değil ben  orda yöneticiyim  sahibi eniştem  ) onların işine yarar bilgiler bulma (kesinlikle emeğe saygı göstererek   sitenizi kaynak  göstererek) umudu ile üye oldum  . Umarım biizide kabul edersiniz aranıza
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=2c054f95ab4a722d8d10169b0107e858&topic=3968.0

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
as aramıza hoşgeldiniz...sitemizin bu tasarımını mı beğendiniz...dediğiniz şekilde bilgileri tabi ki alabilirsiniz bilgi paylaştıkça çoğalır :)
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı konyaetdepo

• “Ham düşünceleri, ancak akıl pişirir.”
  • Tecrübeli Üye
  • *
    • Teşekkür: 7
  • Sınıf: Mezun
[Giriş Uyarısı : Bu mesajı görmek için foruma giris yapmanız gerekir.]
“İmkânın sınırını görmek için, imkansızı denemek lazım”