GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

Yüzüncü Yıl Üniversitesine Buradan Ulaşabilirsiniz..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SIPAtuLa

• Acemi Üye
  • *
    • Teşekkür: 3
Ya sadece bız AB sistemıne geçiş yapmadık kı istanbul ankara bursa konya elazığ vs bu unıversıtelerde AB sürecine geçiş yaptılar ama hiç birinde bu şekılde bır sıstem yok. aksıne onların sıstemı daha kolay gıbı istanbul unıversıtesınde geçme notu 50 bızde 60 sankı ıstanbul unıversıtesınden daha kalıtelı daha ıyı bır eğitim ve öğretim sağlıyorlar...mutlaka orasının da bazı zorlukları da vardır ama bızım kı gıbı aşırı değil...mesela bızımkınde en mantıksız bulduğum olaylardan da bırı 9 donem tamamlandıktan sonra 10 doneme yanı ıntorn alabılmemız için alttan tek ders dahı kalmaması lazım yanı bırısının kazayla ıkıncı donemden bır dersı kalsa boşu boşuna 1 yılı gıdecek bu kabullenecek bır durum değil...şahsen ben kabul etmıyorum ama bız kabul emtıyoruzdıye de kaldırmazlar ama en azından bu unıversıteyı başkalarına tavsıye etmeyız yakınımızdakıler en azından mağdur kalmamış olurlar.....

FarkLı alanlarda okuyan arkadaşlar bir yıl sonrasında başka bir ünvs. geçiş yapabiliyorlar
vet.faklt. başka ünvst. geçiş olmuyor mu ? ..
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=2fdc8d077f66e89e8ade4b680de5938a&topic=23.15
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2009, 10:49:09 Gönderen: SIPAtuLa »

Çevrimdışı SIPAtuLa

• Acemi Üye
  • *
Hayatı öğrenmek adına memleketinden uzaklaşıyorsan, bence o merak ettiğin hayatı vanda öğrenme
Van'ın güzel olmayan yanı sadece iş imkanı..
Hayatı öğrenmek isteyen her yerde yaşar öğrenir ama yok maksat zorluk çekmeden her dilediğine sahip olmaksa (maddi imkanın yoksa) zaten vanda yerin yok
Burda bahsettiğin hayat hangisidir bilemiyorum ama Siz oraya okumaya gitmişsiniz eleştirecegin  sistemse sistemi eleştir buna hakkın vardır çünkü öğrencisin neyse..
herkesin memleketi kendine güzeldir herkes kendi memleketinde kişiliğini bulur özünü tanır..
Sen hayatını memleketinde yaşa ve öğren...

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
Alıntı
FarkLı alanlarda okuyan arkadaşlar bir yıl sonrasında başka bir ünvs. geçiş yapabiliyorlar

tam olarak anlıyamadım bzıım bolumden başka unıversıteye dıyorsan yatay geçişle oluyor ama ist alıyordu oda engel koydu artık mesela ankara ile sen başvuruyorsan oncelık ankaranın
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı SIPAtuLa

• Acemi Üye
  • *
Alıntı

tam olarak anlıyamadım bzıım bolumden başka unıversıteye dıyorsan yatay geçişle oluyor ama ist alıyordu oda engel koydu artık mesela ankara ile sen başvuruyorsan oncelık ankaranın

Yani istersen vanda okumayabilirsin böyle bir ihtimal var ama çok düşük bir ihtimal
sorumu doğru anlamışsınız cevap için teşekkürler :)

Çevrimdışı cikvet

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 1
abi keşke baştan diyeydiniz yhaa...geldik..1.sınıfız ufaktan ufaktan zorlanmaa başladık....latinceleri fln ezberleyemioz bi türlü..:D

Çevrimdışı antikor

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
arkadaşlar herkese merhaba bana acele anatomi 1 vize soruları lazım bilipte yazmıyana yazıklar olsun şimdiden teşekkürler..