GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinem

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
ben lise 2. sınıftayım veteriner hekimlik düşünüyorum ve bunun üzerine bir çok araştırma yaptım duygusal ve fiziksel olarak hayvanları seviyorum ve aşarilcek gücü kendimde görüyorum ne yazık kiii tereddütteyim siz belki erken diyeceksiniz ama rotasız gemiye hiç bir rüzgar fayda etmez not: İstanbul ünide okumayı düşünüyorum yok sa bursa mı olmalıdır
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=33b26117cf4bfc49bd6c5b01f3e72791&topic=5428.0

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
erken karar vermeniz daha doğrudur bu konuda takdir ediyorum ama bazen bu hedefler değişebiliyor artık takdir.

Bir bayan olarak pet düşündüğünüz için istanbul da olur bursa da ikisi de çok iyi fakülteler her ikisinin de hastanesi var ama pet anlamında istanbul daha çok hasta alıyor kanaatindeyim. Tercih sizin ;)
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı sinem

• Üye
  • *
Alıntı yapılan:  link=topic=5428.msg11968#msg11968 date=
erken karar vermeniz daha doğrudur bu konuda takdir ediyorum ama bazen bu hedefler değişebiliyor artık takdir.

Bir bayan olarak pet düşündüğünüz için istanbul da olur bursa da ikisi de çok iyi fakülteler her ikisinin de hastanesi var ama pet anlamında istanbul daha çok hasta alıyor kanaatindeyim. Tercih sizin ;)

eğermemur olarak çalışmayı düşünürsem ne olacak ve memur olmak dışında ve klinik dışında nasıl işlerde çalışabilrim bir bayan olarak şimdiden teşekkür eder mesleki hayatınızda başarılar derim :)

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
memur olursanız problem yok en fazla aşıya çıkarsınız. klinik açarsanız operasyondan doğum a kadar hepsini yapmalısınız. teşekürler
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'

Çevrimdışı sinem

• Üye
  • *
Alıntı yapılan:  link=topic=5428.msg11970#msg11970 date=
memur olursanız problem yok en fazla aşıya çıkarsınız. klinik açarsanız operasyondan doğum a kadar hepsini yapmalısınız. teşekürler

ben de teşekkür ederim :)
ayrıca en kısa zamanda İstanbul daki fakülteye gidip bir ziyaret etmek istiyorum
inşallah kendi ve ülkem adına doğru karar verebilirim

« Son Düzenleme: 05 Nisan 2014, 17:52:46 Gönderen: sinem »

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
Istanbul da oturuyorsaniz bursa ya gerek yok ıstanbul bu konuda gayet yeterli ben stajimi orda yaptım. Kampus avcilarda ama metrobus olduğu için mesafe sorun değil önceden gezmeniz sizin için daha iyi olur

Çevrimdışı sinem

• Üye
  • *
Alıntı yapılan:  link=topic=5428.msg11972#msg11972 date=
Istanbul da oturuyorsaniz bursa ya gerek yok ıstanbul bu konuda gayet yeterli ben stajimi orda yaptım. Kampus avcilarda ama metrobus olduğu için mesafe sorun değil önceden gezmeniz sizin için daha iyi olur
ben avcılar denizköşklerde oturuyorum yani kampüs yüreyerek en fazla 20 25 dk bulur :D bu konudan şanslıyım denilenebilir :D ama eğer bursa iyi olsaydı bursaya giderdim .hafta içi okul çıkışı bir uğramayı düşünüyorum hayırlısı bakalım sizleride haberdar ederimm  ;D

Çevrimdışı sinem

• Üye
  • *
Alıntı yapılan:  link=topic=5428.msg11972#msg11972 date=

birde çevremden aldığım bir duyum avcılardaki ünitiden ne olur ki sıkılırsın diyorlar siz bunu nasıl değerlendirişiniz

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
Veterinerlik okumak zordur ders saatimiz çok ben van mezunuyum ve biz sikilmadik ortami oluşturmak sizin elinizde
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2014, 22:07:16 Gönderen: eXcaLibuN »

Çevrimdışı sinem

• Üye
  • *
Alıntı yapılan:  link=topic=5428.msg11975#msg11975 date=
Veterinerlik okumak zordur ders saatimiz çok ben van mezunuyum ve biz sikilmadik ortami oluşturmak sizin elinizde
kastetmek istediğim o değildi avcılardaki kampüs mesela atıyorum beyazıtta olsaydı daha aktif daha eğlenceli olurdu diyorlar sizce nasıldı

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
Bence güzeldi ama o konuda net birşey diyemem çünkü ben ağustos ayında ordaydim yani tüm fakultelerde öğrenci yoktu ;)

Çevrimdışı sinem

• Üye
  • *
Alıntı yapılan:  link=topic=5428.msg11977#msg11977 date=
Bence güzeldi ama o konuda net birşey diyemem çünkü ben ağustos ayında ordaydim yani tüm fakultelerde öğrenci yoktu ;)
hadi bakalım hayırlısı :D

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
hayırlısı ;)

Çevrimdışı kastamonulu

• Acemi Üye
  • *
    • Teşekkür: 11
  • Üniversite: Diğer
bence daha lise ikideyken tarım meslek lisesine geçmeni tavsiye ederim heleki meslek lisesi okuyorsan aynı şeyi bende planlıyordum ancak meslek lisesi üniversiteye herhangi bir altyapı sağlamıyor selimiye tarım meslek lisesini tavsiye ederim
Beşeri hekimlik insan içinse VETERİNER HEKİMLİK insanlık içindir... MUSTAFA CAN ÇIĞIR