GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kilike

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
  • Sınıf: 1. Sınıf
  • Üniversite: Diğer
Merhaba değerli hekim büyüklerim.Ben 20 yaşındayım ve ODTÜ de İktisat okuyorum.Henüz 1.sınıfım ama bu bölümü seçerken kafam çok karışıktı ve hala karışık.Hayvanlara ve doğaya aşık olduğumdan ve karakteriminde tamamen 'doğal' olmasından dolayı bu mesleği seçmek istiyorum.Klinik açmayı ya da bir hayvanat bahçesinde çalışmayı ya da yaban hayatı rehabilitasyonu üzerine çalışmayı düşünüyorum.Ailemin yaşadığı şehiri, Uludağ Üni. kazanmayı düşünüyorum.Siz ne dersiniz, biyolojiye ve kimyaya çok meraklı olan, bu mesleği severek yapabilecek birisi, ülkenin en iyi üniversitesini bitirip kariyer saçmalığını çöpe atmalı mı ?Hekim olarak görüşlerinizi merak ediyorum, hepinize başarılar dilerim.
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=78147ae19b012c8138545f55498b5b85&topic=5340.0

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
merhabalar
bu kara öyle bir karar ki sen ölünceye kadar bu kararla yaşayacaksın. öncelikle şunu belirtmeliyim ki böylesine bir kararda asla rol oynamak istemem. siz sadece şunu söyleyebilirim siz neyi istiyorsunuz neyi seviyorsunuz kendinizi nerede görmek istiyorsanız onun peşinden gidin.
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı Kilike

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
  • Sınıf: 1. Sınıf
  • Üniversite: Diğer
O zaman bende aranıza katılacağım, cevap için teşekkürler :)