GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

veteriner teknikerliği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı armagedonina

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Diğer
Merhaba arkadaşlar, a.ö.f. lab.vet.sağlık okuyorum son sınıfım ve aranıza yeni katıldım..bu bölüm hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum ..Birde komik ama kedilerden çok korkuyorum  değil ellemek  görmeye  dayanamıyorum,bu fobimi nasıl yenicem ,hayvanlardan korkup ta bu bölümü seçen  bir tanıdığınız var mı? :))
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=8113152e8122df6afa33d446a8077eb7&topic=4468.0

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
merhabalar aramıza hoşgeldin.teknikerlik olsun diğer iki yıllıklar olsun hepsi bizler ve ülkemiz için değerlidir. Benim sadece kızdığım bir nokta var yaşadığım yerde de şahit oluyorum sadece yetkilerini aşmasalar helal para kazansalar çok daha iyi olur.iş imkanı konusunda da hiçbir zaman sıkıntı çekmezler.
fobini yenmek için bence yavru kedi alıp beslemelisin :)
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı armagedonina

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
  • Üniversite: Diğer
Kedi almakmı :) kulağa hiçte hoş gelmiyo ,kedisi olan arkadaşlara gitmek zorunda kaldığımda  kedilerini odaya kitletiyorum,açık alanlarda oturup bişey yiyipiçemem kedi gelir diye düşünün olay bu kadar vahim :)böyle hayvanları ellemeden baksam olmuyo değilmi :)Okuduğum bölümü laborant teknikeri olucam diye  seçmiştim  fakat gecen sene tamamen değişti bölüm veterinr.teknkr. ne döndü  iş imkanlarıda sadece vet.üstüne oldu dolayısıyla..Birde iş görüşmelerine gittiğimde kedi den korkuyorum elliyemem vs..dediğimi düşünemiyorum :) bunları yazarken çok gülüorum kendime ..

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
kaçarak zaten yenemezsiniz en azından sürekli mücadele ederek belki yenersiniz diye düşünüyorum :) pet kliniklerinde bu durumla karşı karşıya kaldığınız ne yapacaksınız bence bu fobiyı yenmeniz lazım. gerçi demesi kolay ama azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz ;)
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı konyaetdepo

• “Ham düşünceleri, ancak akıl pişirir.”
  • Tecrübeli Üye
  • *
    • Teşekkür: 7
[Giriş Uyarısı : Bu mesajı görmek için foruma giris yapmanız gerekir.]
“İmkânın sınırını görmek için, imkansızı denemek lazım”