GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yuki

• Yeni Üye
    • Teşekkür: 0
Merhaba ben Şule, küçüklüğümden beri veteriner hekim olmak istiyordum ancak su son 2 aydir kafam cok karisti. Veteriner hekim olmaya karar verdigimden bu zamana kadar bu meslegi yapmaktan hic tereddut etmemistim, ancak bazı ameliyatları yapamayacagimi farkettim. Belki universitede alisabilirim diye dusundum ama kiminle konustuysam bunun olmayacagini,yapamayacagimi ve vazgecmemi soylediler. Ben vazgecmek istemiyorum, vazgecememde ama ameliyatlara giremeyeceksem iyi bir hekim olamam. Sizce ne yapmaliyim? Eger benim gibi bu sorunu yasamis ve atlatmis olan hekimler varsa lutfen yazar misiniz?
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=97a0e36de7c02b9c96648925e661c378&topic=5764.0

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
merhabalar
bence gitmelisiniz zamanla alışacağınız bir durum bu konuda çok endişeli olmayın ;)
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı Yuki

• Yeni Üye
Gerçekten basarabilir miyim ;D  yani ameliyatlar dışında bir de inekte rektal muayene var ve ben bile bunu yapamayacağımi düşündüm açıkçası 
« Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 16:22:49 Gönderen: Yuki »

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
yaparsınız yapan nasıl yapıyor sizden daha mı üstün ;)
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'

Çevrimdışı Yuki

• Yeni Üye
Yanitladiginiz icin cok tesekkur ederim kendime daha cok guvenmemi sagladiniz Allah razi olsun  :D

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
amin cümlemizden...

Çevrimdışı vetnuhyıldırım

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 1
  • Sınıf: 5. Sınıf
  • Üniversite: Fırat
Ben 5.sınıf öğrencisiyim ve yıllar geçtikçe ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anlıyorum.Bir canlıya yardım etmek özelliklede Allahın sessiz kullarım dediği, derdini anlatamayaların çaresi olduğu için bence çok güzel bir mesleğimiz var.Ama meslekte daha sahaya çıkmadan meslektaşlarımızın ne kadar küçüldüklerini görmek duymak beni üzüyor.İnşallah kaliteli meslektaşlarla toplumda hak ettiğimiz saygıyı göreceğiz.İlk etapta derslerin ağırlığı daha doğrusu anatominin anşılmazlığı seni yıldırmasın  ;)

Çevrimdışı Yuki

• Yeni Üye
Alıntı yapılan:  link=topic=5764.msg15459#msg15459 date=
Ben 5.sınıf öğrencisiyim ve yıllar geçtikçe ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anlıyorum.Bir canlıya yardım etmek özelliklede Allahın sessiz kullarım dediği, derdini anlatamayaların çaresi olduğu için bence çok güzel bir mesleğimiz var.Ama meslekte daha sahaya çıkmadan meslektaşlarımızın ne kadar küçüldüklerini görmek duymak beni üzüyor.İnşallah kaliteli meslektaşlarla toplumda hak ettiğimiz saygıyı göreceğiz.İlk etapta derslerin ağırlığı daha doğrusu anatominin anşılmazlığı seni yıldırmasın  ;)
Tesekkur ederim  :) insaalah