GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kral44

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 2
4 soru yapmış ne 4 sorusu ben 9 net soru yaptım bu sene yine kaldım hemde 41 aldım
birinci sınıftan beri yapıyom ama geçemiyom inşallah bu senede yaz okulunu deneyecem.
Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=adc418686b8e3ee3b22c2fd8836d042a&topic=214.15

Çevrimdışı Recep

• Acemi Üye
  • *
    • Teşekkür: 3
Arkadaşlar biz de 15 ders arasından Anatomiyi vermeye çalıştık ama bütünlemelerdeyiz.
Bir de şunu söleyim.Size yazılan her yoruma cevap yazmayın.Merhaba sağol gibi kısa cevap imzanız falan sayfa doluyo.
Veterinerlik zor zanaat.Biz de bu zorluğun bilincindeyiz.

Çevrimdışı izmael

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
  • azimli olun
bende ilerde daha zorlarıyla karşılaşacaksınız diyorum ama anatomi gibi bir dersin dde hakkını yememek lazım anatomi ürsüsü çok zorlar gibi gzükür ama asıl anatomiyi geçince anlarsın o kadarda gıcık ders ve hocalar olmadığını dediğim gibi derslere az ama sürekli çalışın birde diğer boş bölümlere bakp aldanmayın tamam kolay gelsin

Çevrimdışı rmzn_67

• Üye
  • *
ANATOMİ NE Kİ DAHA ZOR DERSLER VAR ONDAN SONRA HADİ HAYIRLISI 5 SENEDE BİTERECEZ Mİ BU OKULU BAKALIM.. ORTALAMA ANK VET FAKÜLTESİN DE 7 SENE.....

ANK VET FAKÜLTESİ

Çevrimdışı karakurt108

• Üye
  • *

Çevrimdışı levrek_90

• Üye
  • *
ya ben siteye yeni üye oldum,yorumlarınızıda yeni okudum.

evet anatomi zor bir ders,hatta çok zor bi ders.ben anatomiyi çok arayacağımız günlerin olucağını düşünüyorum.ilk günler anatomi kitabının içinden çıkamazdım,1 sayfayı saatlerce çalışırdım ama bir kelime bile ne anlattığını anlamazdım:)

ama son finalimden 100 aldım:)