GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zeyna

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 1
ben önlisansı bitirdim hastanede staj görüyorum

ama tam laborant olarak çalışabilirmiyim bilmiyorum  lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz

Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=afcf7c5c9793338a7abe37c4ccd5e6bc&topic=1000.0
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2009, 23:09:23 Gönderen: eXcaLibuN »

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl
öncelikle bunların belli şekilleri yönetmenliklerde yazımaktadır ama benım bıldığım ön lisansınız bittiği zaman kpss sınavı veya özel hastanelerde başvurduğunuz zaman laborant olunuyor acaba siz hangi bölüm mezunusunuz??? benım bı arkadaşım biyoloji mezunu, özel hastanede laborant olacak...laborant olmak için bölümde önem arz etmektedir..
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı jasmın

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
mrb ben anadolu ünv.aöf laborant ve veteriner sağlık bölümünü kazandım ileride dgs ile ankara yada afyon kocatepe ünv.sinin veteriner fakültesi örgün öğretimine gidebiliyomuz ayrıca  dgs puanları ünv.lere göre değişiomu tesekkürler ;)

Çevrimdışı entomolog

• Üye
  • *
selam açık öğretim önlisansta stajı okurkenmi yoksa mezun oluncamı görüyoruz???

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
mrb ben anadolu ünv.aöf laborant ve veteriner sağlık bölümünü kazandım ileride dgs ile ankara yada afyon kocatepe ünv.sinin veteriner fakültesi örgün öğretimine gidebiliyomuz ayrıca  dgs puanları ünv.lere göre değişiomu tesekkürler ;)

unıversitler arası puanlar tabıı kı değişiyor ama ankara dgs ile bıldığım kadarıyla öğrencı almıyor yatay geçişle bıle almıyor ama afyon u bılemem kocatepe unı. öğrencı işlerini ararsan yardımcı olurlar...

selam açık öğretim önlisansta stajı okurkenmi yoksa mezun oluncamı görüyoruz???

okurken
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'

Çevrimdışı kaya_35

• Üye
  • *
merhaba arkadaslar öss de bu bölümü kakazdım benim beklentim veteriner olmak merak ettigim dgs sınavına gire bilmem icin yıl sonu ortalamam kac olması gerekiyor. lütfen yardımcı olun ayrıca kpss de yeterince kontejyan oluyomu

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
kpss de yeterince kontenjan bu senelerde verılıyor ama ılersı için birşey dıyemem

dgs ile geçiş puanı unı den unı ye değişir bazıları ortalama ile beraber dgs puanı ister bazısı ortalamana bakmaz bıle

Çevrimdışı burcu55

• Üye
  • *
slm arkadalar ben bu sene bu bölümü kazandım okul bitince normal hastanelerde labornt olarak çalışabilirmiyiz bilgisi olanlar cvp verebilirse çok sevinim tşlker ayrıca site çok güzel elleriize emeğinize sağlık

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
as ewet çalışabılırsınız...

Çevrimdışı vet.hek

• Acemi Üye
  • *
    • Teşekkür: 3
merhaba arkadaslar öss de bu bölümü kakazdım benim beklentim veteriner olmak merak ettigim dgs sınavına gire bilmem icin yıl sonu ortalamam kac olması gerekiyor. lütfen yardımcı olun ayrıca kpss de yeterince kontejyan oluyomu

yıl sonu ort.nın hiçbir önemi yok. önemli olan dgs'den aldığın puan ve aöbp ;)
kaplumbağa başını çıkarıp önünü görmeden ilerlemez..kaplumbağayı küçümseme...

Çevrimdışı vet.hek

• Acemi Üye
  • *

dgs puanları üni.lere göre değişiyor.
mesela bu sene diyarbakır 275 puan,kayseri 266 puan,ist. 279 puana  öğrenci aldı.

Çevrimdışı vet.hek

• Acemi Üye
  • *
slm arkadalar ben bu sene bu bölümü kazandım okul bitince normal hastanelerde labornt olarak çalışabilirmiyiz bilgisi olanlar cvp verebilirse çok sevinim tşlker ayrıca site çok güzel elleriize emeğinize sağlık

hastanelerde laborant olarak çalışma şansınız çok az. ya torpil bulmalısınız yada gerçekten o kişileri bu işi yapacağınıza ikna etmelisiniz.
bence sizin için en iyisi KPSS'ye girmek.

Çevrimdışı burcu55

• Üye
  • *
ya arkadaşlar çok acil yardım lazım bana bu bölüm hakkında duydum ki sadece veteriner laborant olabiliyormuşuz hastanelerde çalışamıyormuşuz bi sağlıkçı söylüyor bunu acaba eskişehiri arasam kesin bilgi alabilirmiyim bana yardımcı olun lüfen çok acil şimiden tşkler

Çevrimdışı vet.hek

• Acemi Üye
  • *
bu bölümü bitirenler 'veteriner sağlık teknikeri' olurlar;)
laborantlık ile ilgisi yok..

Çevrimdışı entomolog

• Üye
  • *
peki bu bölümü bitrdikten sonra devlet bize suni tohumlama yetkisi veriyormu????