GençVeteriner | Veteriner Hekimlik ve Evcil Hayvan Portalı
Veteriner Hekim ve Evcil Hayvan Platformu

Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programı

vet.hek · 71 · 68142

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hawwa_15

• Üye
  • *
    • Teşekkür: 0
slm ben havva.bu yık ösys yerleştirmeler ile yerleşemedim.ikinci ek yerleştirmelerde başvurmayı düşünüyorum.ea öğrencisiym.bu bölüm gelebilir mi? ve ders içrikleri nasıl.yardımcı olursanız sevinirmmmmmmm iii günler

Linkback: http://www.gencveteriner.com/index.php?PHPSESSID=c98dc61036d006ceab949c970fab8ff6&topic=993.15

Çevrimdışı duygumoon

• Acemi Üye
  • *
    • Teşekkür: 6
Tabikide seçebilirsin. Ders içeriklerini Dersler konusundan bakabilirsin. Bence çok eğlenceli güzel bir bölüm. Ama tabii mutlu olacağın bir seçim yapmalısın.  ???
LIGHT OF HEAVEN

Çevrimdışı entomolog

• Üye
  • *
herkeze selam ben omü samsun myo seracılık bölümünde okuyorum bu yılda össde aöf laborant ve veteriner sağlık prgramına yerleştim ben şunu merak ediyorum acaba seraclıkta alıp geçtiğim derslerden bu bölümde muaf oluyormuyum yani genetik,fizyoloji ingilizce tarih türkçe gibi.yardımcı olursanız sevinirim herkeze teşekkürler

Çevrimdışı entomolog

• Üye
  • *
ayrıca bu bölümde birinci sınıfta alınan tıbbi biyoloji ve genetik dersi 2 ayrı dersmi yoksa aynı dersmi ? umarım saçma bir soru olmamıştır :-[

Çevrimdışı Lorin

• Üye
  • *
Arkadaslar yerlestirme sonuclari aciklandi. Bu bolume yerlestim. Okurken bir sekilde uygulama yapmak istiyorum. Cunku saglis meslek cikisli degilim. Universiteden alinan referans mektubu ile nerelere basvurabilirim. Bilgi verirseniz cok sevinirim.

Çevrimdışı Lorin

• Üye
  • *
herkeze selam ben omü samsun myo seracılık bölümünde okuyorum bu yılda össde aöf laborant ve veteriner sağlık prgramına yerleştim ben şunu merak ediyorum acaba seraclıkta alıp geçtiğim derslerden bu bölümde muaf oluyormuyum yani genetik,fizyoloji ingilizce tarih türkçe gibi.yardımcı olursanız sevinirim herkeze teşekkürler

Anadolu Universitesi nin farkli bir bolumunden mezun biri olarak sunu soylemek isterim; Universite hic bir sekilde muafiyet kabul etmiyor. Yani dersi almışta olsanız yine alacaksınız. Merkezi bir sistemle sınav yürüttükleri için kişiye özel muafiyet söz konusu olmuyor. Örneğin benim inkılap, ingilizce, fizyoloji, anatomi derslerini almamam gerekiyor. Çünkü bunları okudum ve sınavlarını geçtim. Hemde Anadolu Universitesi'nde okudum. Fakat yinede okuyacaksın deniyor.

Çevrimdışı eXcaLibuN

• Administrator
  • Fanatik Üye
  • *
    • Teşekkür: 1600
  • Veteriner Hekimlerin Dünyası
  • Sınıf: Mezun
  • Üniversite: Yüzüncü Yıl

Anadolu Universitesi nin farkli bir bolumunden mezun biri olarak sunu soylemek isterim; Universite hic bir sekilde muafiyet kabul etmiyor. Yani dersi almışta olsanız yine alacaksınız. Merkezi bir sistemle sınav yürüttükleri için kişiye özel muafiyet söz konusu olmuyor. Örneğin benim inkılap, ingilizce, fizyoloji, anatomi derslerini almamam gerekiyor. Çünkü bunları okudum ve sınavlarını geçtim. Hemde Anadolu Universitesi'nde okudum. Fakat yinede okuyacaksın deniyor.

doğru birçok universitede muafiyet olmuyor ama benım okuduğum üniverstede krediler tuttuğu muddetçe muafiyetten yararlanan arkadaşlarım oldu yanı üniversiteden üniye değişiyor artık sizin şansınız kalmış ama bu iş olmaz demeyin yinede hakkınızı arayın.
Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.
Denilebilir ki insan hekimliği veteriner' in yanında okyanusa karşı iç deniz gibidir... 'İsmet İnönü - 1943'
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.
Kör bir kurşun kalem dahi, keskin bir hafızadan daha iyidir.

https://vetrehberi.com

Çevrimdışı vet.hek

• Acemi Üye
  • *
    • Teşekkür: 3
eğer üni.de 2 yıllık yada 4 yıllık bir bölümde okuyorsanız bu bölüme sınavsız başvurabilirsiniz.
bu başvuru tarihlerini de okulunuzdaki öğrenci işlerinden öğrenebilirsiniz.
kaplumbağa başını çıkarıp önünü görmeden ilerlemez..kaplumbağayı küçümseme...

Çevrimdışı ruzi38

• Üye
  • *
MERHABALAR SEVECEĞİMİ DÜŞÜNDÜĞÜM BU BÖLÜME ÖSYM TARAFINDAN YERLEŞTİRİLMİŞ BULUNMAKTAYIM! ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA ZOR BİR BÖLÜM! BU YÜZDEN ERCİYES ÜNV. VETERİNERLİK FAKÜLTESİNDE BULUNAN ARKADAŞLARDAN YARDIM ALMAK İSTİYORUM  KİTAP OKUL DERSLER... AÇIKÖĞRETİM OLUNCA İNSAN TELAŞ YAPIYOR

Çevrimdışı entomolog

• Üye
  • *
Arkadaslar yerlestirme sonuclari aciklandi. Bu bolume yerlestim. Okurken bir sekilde uygulama yapmak istiyorum. Cunku saglis meslek cikisli degilim. Universiteden alinan referans mektubu ile nerelere basvurabilirim. Bilgi verirseniz cok sevinirim.
bu bölümde okurken uygulama imkanımız varmı?

Çevrimdışı cancan

• Üye
  • *
meraba .arkadaşlar ben 2008 öss sınav sonucunda bu bölümü terccih etim . ama bu konuda hiç bir bilgim yok sizlerden yardım almak istiyorum

Çevrimdışı vet.hek

• Acemi Üye
  • *
bu bölümde okurken uygulama imkanımız varmı?

hayır yok..

Çevrimdışı vet.hek

• Acemi Üye
  • *
ayrıca bu bölümde birinci sınıfta alınan tıbbi biyoloji ve genetik dersi 2 ayrı dersmi yoksa aynı dersmi ? umarım saçma bir soru olmamıştır :-[

tıbbi biyoloji ve genetik tek bir ders:D

Çevrimdışı vet.hek

• Acemi Üye
  • *
doğru birçok universitede muafiyet olmuyor ama benım okuduğum üniverstede krediler tuttuğu muddetçe muafiyetten yararlanan arkadaşlarım oldu yanı üniversiteden üniye değişiyor artık sizin şansınız kalmış ama bu iş olmaz demeyin yinede hakkınızı arayın.

bu örgün öğretim değil ki AÖF.
bunun için hiçbir dersten muaf olma gibi bir durum söz konusu bile olamaz.